Vodácký tábor Soběšín 2023

Téma celotáborové hry: Reality show!

Co vše děti stihly?

Neděle 2. 7.
Rozřazení do kmenů, seznámení s celebritami (čti vedoucími).

Pondělí 3. 7.
Survivor! Děti se naučily ovládat loď a základy k "přežití na vodě".

Úterý 4. 7.
Drtivá porážka! Dopoledne si děti užily hry na mýdlové klouzačce, odpoledne se vypravily na první delší pouť na lodičkách a vše drtivě zvládly.

Středa 5. 7.
Výměna manželek! Tedy kapitánů. Poradili si kapitáni s vedením jiného družstva a podařilo se jim splnit úkoly od "náhradních manželekapitánů".

Čtvrtek 6. 7.
MasterChef! Děti dostaly za úkol "ulovit" si suroviny a uvařit co nejlepší mňamku. Jak se jim to podařilo? To se dozvíte v galerii. Odpoledne je za odměnu čekal výlet na Pelíškův Most.

Pátek 7. 7.
Jak se staví sen! Úkol zněl jasně - co nejlépe si vybavit a uklidit stany. Den zpestřila řada klání včetně kanoepola a fotbalového utkání dětí proti vedoucím, které dětský tým FC Sultans ovládl poměrem 1:0 (0:0).

Sobota 8. 7.
Soběšín má talent! První velký táborák byl sice menší kvůli výstrahám pramenícím z velkého vedra, ale i tak báječný. Ještě předtím osvědčily děti svůj talent v různých talentových soutěžích.

Neděle 9. 7.
Příprava na odjezd na puťák, dopolednímu programu dominovala oblíbená hra "bomba", odpoledne se po koupačkách děti řádně věnovaly přípravám na splutí Zlaté Řeky. 

Pondělí 10. 7.
Odjezd na puťák! Příští stanice: Rataje nad Sázavou.

Úterý 11. 7.
Budeme putovat.

Středa 12. 7.
Budeme putovat.

Čtvrtek 13. 7.
Budeme doputovávat.

Pátek 14. 7.
Závěrečný táborák.

Sobota 15. 7.
Odjezd zpátky domů a plno smutku z toho, že celá tato zábava končí...